У Мелітополі партизани "підсмажили​" відомого колаборанта​ - йому відірвало дупу: усі подробиці і фото

У Мелітополі після вибуху до лікарні доставили відомого колаборанта - керівника пропагандистського відділу роботи зі ЗМІ Олега Шостака. Таким чином мелітопольське підпілля передало вибухове попередження, що відкрито полювання на колаборантів, які готуються до псевдореферендуму. Подробиці розповів міський голова Іван Федоров.

"Сьогодні: у колаборантів підгорає "заднє місце". В прямому сенсі. "По заслугам" отримав один з очільників виборчого штабу "єдиної рассєї" - керівник пропагандистського відділу роботи з ЗМІ Олег Шостак. Близький поплічник Євгена Балицького, який протягом довгого часу був маріонеткою його приватного місцевого телеканалу "МТВ-Плюс". Систематично транслюючи в етері карту України без Криму та сюжети про начебто палку любов мелітопольців до "расєї". Підсумок: тепер Шостак точно не зможе сидіти на стільці рівно - його частину тіла для сидіння буквально підірвано", - розповів Федоров.

Гучний вибух проллунав в одному з дворів вулиці Гоголя близько 08:15. За попередньою інформацією, спрацював саморобний вибуховий пристрій.

Як стало відомо РІА-Мелітополь, спрацювала вибухівка у дворі по вулиці Гоголя,132 неподалік спортивного клубу "Атлетичний цех". Його власник – колаборант Дмитро Хасай, який пішов працювати у фейковий МДУ. Звісно, спортсмен занервував. Вибух був доволі потужним, у вікна сусідніх будинків "прилетіли" уламки.

Федоров також наголосив, що рух опору пильно стежить за колаборантами, знає кожного в обличчя і по імені й нікого не залишить без належної уваги.

"Також цього тижня підірвали головний штаб "єдиної расєї" по пр. Б. Хмельницького у Мелітополі. Лігво рашистів у самому центрі міста з цілодобовою охороною! Саме там орки формували фальшиві списки та здійснювали підкуп виборців. Підсумок: налякані окупанти зрозуміли, що навіть озброєним до зубів безпечного місця на українській землі їм не знайти", - каже мер Мелітополя.

Минулого тижня спалили будинок колаборантки - співмешканки окупаційного коменданта одного з селищ сусіднього з Мелітопольським району, яка всіма способами активно готувалась до "голосування". Крім того, підрізали ножем двох поплічників окупаційної "влади", які наввипередки бігали по селам з незрозумілими "списками". Підсумок: мінус всі мешканці декількох населених пунктів, які в подальшому навідріз відмовляються допомагати окупантам.

"Полювання на організаторів референдуму триває! Ми вдячні сотням мелітопольцям, які щодня інформують нас про активістів та членів виборчкомів на анонімну електронну скриньку zradnyk@mlt.gov.ua. Жодне ваше повідомлення не залишається поза увагою", - сказав Федоров.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення