У Ніжчині поблизу зупинки громадського транспорту сміттєвоз збив дитину. Від отриманих тілесних ушкоджень 6-річна дівчинка загинула. Трагедія сталась у суботу близько 15-ї години, повідомляє поліція Чернігівської області.
"Попередньо відомо, що дівчинка з мамою викинули сміття в контейнер і йшли в бік зупинки. В цей час від майданчика з контейнерами відїжджав сміттєвоз, який, ймовірно, зачепив дитину. Поліцейські затримали 53-річного водія сміттєвоза. Нині з ним тривають першочергові слідчі дії", - йдеться у повідомленні.


У коментарях читачі обурились, чому мама в момент аварії не слідкувала за дитиною. На що інші відповіли, що сміттєвоз збив також і її, сама ж жінка знаходиться на 8 місяці вагітності.

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди у рамках провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого), що караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Досудове розслідування триває.
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54