У Варшаві жорстоко зґвалтували українку і кинули оголеною на вулиці, реакція перехожих шокує

У Варшаві жорстоко зґвалтували молоду жінку. Місцеві журналісти отримали доступ до відео з камер спостереження і помітили байдужу реакцію перехожих, які просто проходили повз, не реагуючи на злочин. Про це пише польське видання fakt.pl.

Зазначається, що інцидент стався 25 лютого. Журналісти стверджують, що жертвою нападника стала молода українка, віком близько 20 років. Вона поверталася вранці до своєї квартири, і її почав переслідувати підозрілий чоловік.

“Він, мабуть, стежив за нею раніше, тому що на камерах видно, що він довго йшов за нею”, – йдеться в публікації.

Біля під’їзду нападник витягнув ніж, схопив дівчину і потягнув до в’їзних воріт, а потім почав душити і зривати з дівчини одяг. Це все тривало кілька хвилин, після чого чоловік затягнув дівчину в сусідню будівлю, де й зґвалтував.

Зґвалтовану дівчину злочинець залишив на сходах перед воротами і пішов, а її речі розкидав на вулиці.

Польські журналісти отримали доступ до відеозаписів, які є у розпорядженні власників будинку, і побачили, як під час жорстокого зґвалтування люди проходили поруч і не реагували.

Зрештою відреагував лише охоронець, який ішов на роботу на ранкову зміну. Він виявив роздягнену дівчину на сходах і зателефонував у поліцію і швидку.

Дівчину у тяжкому стані відвезли до лікарні, а підозрюваного чоловіка затримали через кілька годин після злочину.

Повідомляється, що ґвалтівникові загрожує довічне ув’язнення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення