У Запоріжжі у 4-му Південному мікрорайоні врятували дівчину, яка хотіла вистрибнути з вікна 9-поверхового житлового будинку. Інцидент стався сьогодні після 12:00. Відео публікують місцеві телеграм-канали.
Як видно з кадрів, дівчина вилізла на підвіконня на 8 поверсі і стоїть, тримаючись за піддашок. Очевидці повідомили, що на місце оперативно прибули поліцейські, рятувальники і карета швидкої допомоги.
На щастя, самогубцю вдалось врятувати. Співробітники ДСНС зняли її з даху 9-го поверху за допомогою драбини.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22