Убивство 3-річного сина Соболєва: у поліції зробили шокуючу заяву

Підозрюваним у вбивстві 3-річного сина депутата Соболєва не змінювали запобіжні заходи, вони перебувають під вартою.

Нещодавно у багатьох ЗМІ з’явилася новина про те, що підозрюваних в убивстві 3-річного сина депутата Вячеслава Соболєва випустили з-під варти.

У пресслужбі столичної прокуратури наголосили, що відповідна інформація не є правдивою.

«Ухвала Печерського районнного суду, на яку посилаються ЗМІ, стосується зміни запобіжних заходів особам, які є фігурантами іншого кримінального провадження, пов’язаного з незаконним позбавленням волі людини та вимаганні», - повідомили у прокуратурі.

У пресслужбі наголосили, що це провадження не пов’язане із організацією замаху на вбивство депутата і під час його вчинення ці особи вже перебували під вартою.

«Наголошуємо, що двоє підозрюваних у вбивстві 3-річного сина депутата Вячеслава Соболєва перебувають під вартою і суд не змінював їм запобіжних заходів. А особа, яка обгрунтовано підозрюється в організації цього злочину, з 19 листопада 2019 року перебуває у розшуку МВС України. Його місцезнаходження на теперішній час встановлюється», - підкреслили правоохоронці.

Нагадаємо, народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Telegram повідомив, що Печерський районний суд м. Києва звільнив з-під варти громадянина Росії Гелані Межиєва, який, імовірно, "входить до банди" Юсупа Абуєва, підозрюваного в організації замаху на депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, у результаті якого загинув його син.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення