В Одесі чоловік довго розбещував малолітню доньку свого кума, але її батьки заступились за нього у суді

 УСИ Online

В Одесі чоловік протягом тривалого часу систематично вчиняв розпусні дії стосовно неповнолітньої доньки свого кума. Дівчина розповіла дорослим – тепер чоловік проведе за ґратами 5 років. Відповідне рішення під час закритого судового засідання виніс Київський районний суд Одеси.

У лютому 2023 року уродженець села Виноградне Болградського району запросив до себе додому в Одесі доньку кума та, перебуваючи з нею наодинці, вчинив до дівчинки розпусні дії сексуального характеру. Чоловік покликав дівчину до своєї спальні, роздягнув її і став торкатися.

Подія повторилася у березні, коли дівчинка перебувала у чоловіка у гостях. Він став приставати до неї на кухні, коли вона мила посуд.

Під час судового засідання чоловік попросив вибачення та благав не позбавляти його волі.

Обвинувачений також пояснив, що він знайомий з потерпілою, оскільки є хрещеним батьком її сестри та має гарні дружні стосунки з матір`ю потерпілої, спілкується з нею.

Суд взяв до уваги пом’якшуючі обставини: щире каяття обвинуваченого та те, що раніше чоловік ніколи не був судимим, одружений та має 16-річну доньку, працює вантажником, а також врахував позицію родичів малолітньої особи, які просили суд не позбавляти волі кума.

До набуття чинності рішення суду потерпілого помістили у ДУ "Одеській слідчий ізолятор". Майбутні п’ять років він проведе за ґратами.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення