В Одесі на вулиці Армейській, 17 чоловік вкоротив собі віку.
Як повідомляє 3 лютого місцевий паблік "Х***я Одеса", самогубця нібито вистрибнув з 7-го поверху багатоповерхівки.
"Не дуже добрий ранок на Армійській 17, там людина вийшла у вікно з 7 поверху", - йдеться у дописі до опублікованих матеріалів.
На кадрах видно, як рятувальники знімають з козирка труп загиблого та накривають плівкою.
Інформації щодо віку загиблої людини поки немає. Причини трагедії з'ясовують правоохоронці.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51