"Встигніть евакуюватися, поки не пізно!": жителів трьох областей просять тікати, бо зупинити вогонь буде неможливо (відео)

Віце-прем’єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук звернулась до мешканців Луганської, Донецької та частини Харківської областей і закликала їх до евакуації. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасво окупованих територій..

Верещук пояснила, що відведення військ окупанта з Київської та Чернігівської областей не було жестом доброї волі перед черговим раундом перемовин, як це намагаються подати російські посадові особи. Це був жест залізної волі нашої армії, влади та всього українського народу.

За її словами, ми всі маємо бути готовими, на жаль, до подальшого загострення.

"Саме тому керівники військових адміністрацій Харківщини, Луганщини і Донеччини просять населення покинути межі областей і роблять все, щоб евакуація пройшла організовано, - наголосила Верещук. - Це потрібно зараз, бо потім люди опиняться під вогнем і загрозою загибелі. Вони нічого не зможуть вдіяти проти цього, і ми не зможемо допомогти. Бо зупинити вогонь буде практично неможливо. Потрібно евакуюватися, поки що є така можливість. Наразі вона ще є", - зазначила чиновниця.

Як відомо, сьогодні очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що в регіоні ворог може через три-чотири дні намагатися йти в наступ.

"Встигніть евакуюватися до наступу російських вбивць!‼️ Стягування техніки та вбивць триває, за 3-4 дні орки будуть наступати. Українські захисники готові зустрічати непроханих відвідувачів Луганщини, зустрінемо "гостинно", - каже Гайдай.

Він також розповів, що Попасну зранку б‘ють з "градів" та авіації, евакуація проходить під гуркіт ворожих гармат. 60% Рубіжного контролюють росіяни, колишній мер-зрадник допомагав взяти місто, здавав всю інформацію. Прорватися вглиб міста російські військові не можуть. У Лисичанську ще залишається близько 30 тисяч мешканців, в Сєвєродонецьку менше.

"Офіційно за понад 40 днів війни евакуйовано орієнтовно 30 тисяч, порахувати кількість виїздів людей власним транспортом - поки неможливо", - також розповів очільник ЛОВА.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення