З Донецька і Луганська - у Київ: стало відомо про плани розблокувати залізничне сполучення з ОРДЛО

Залізничне сполучення з тимчасово окупованими районами Донецької і Луганської областей можуть відновити після відкриття нових контрольних пунктів в'їзду-виїзду. Про це в інтерв'ю "УНІАН" заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"Я не виключаю ні пасажирського, ні вантажного сполучення. У нас дуже багато роботи, яку потрібно зробити, щоб відновити це сполучення. Безумовно, якщо є інфраструктура, тут не складно порахувати, де є автомобільні дороги, де є залізничні колії і де взагалі можливий перехід людей. Але не тільки. Є певні ділянки, які не пов'язані безпосередньо з переходами", - сказав міністр.

Як відомо, лише два місяці тому очільник Міністерства інфраструктури Владислав Криклій казав, що Київ не відновить залізничне сполучення з Донбасом доти, доки Україна не відновить контроль над територіями.

"Із нашого боку такі речі не відпрацьовувалися. Зараз в активній фазі військові дії і це точно небезпечно. Але якщо ми повернемо території Донбасу і Луганської області, то треба буде говорити, щоб ми робили залізничне сполучення", - сказав Криклій, коментуючи заяву про можливість відновлення сполучення.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення