Поліцейські допомогли: у Києві молоду сім'ю з немовлям виперли з орендованої квартири вночі (відео)

У столиці посеред ночі родину з маленькою дитиною вигнали зі зйомної квартири. Молода родина проживала в будинку на вулиці Драгоманова без договору і платила за помешкання готівкою, тож коли розбиратися приїхали поліцейські - вони стали на захист власників помешкання.

Орендарі розповідають, що одразу попросили укласти договір, на що матір власниці квартири начебто погодилась. Проте надалі відтягувала укладання договору - то паспорт забула, то казала, що не знає, як це робиться. Коли орендарі самі за допомогою юриста склали угоду - на порозі з’явилась розгнівана власниця. Вона одразу почала козиряти впливовими зв’язками у МВС, і наказала вимітатися геть. Мабуть розраховувала, що через страх квартиранти не наважаться їй суперечити.

"Я подруга Авакова, я вчора була з ним на шашликах", - заявила власниця.

Тоді Наталія і Роман викликали поліцію, те саме зробила власниця. Копи стали на її бік, адже жодної угоди сім’я не підписувала. Коли перемовини зайшли в глухий кут - родина з маленькою дитиною виїхала з житла в ніч. Гроші, які родина внесла наперед, повернути не вдалося. За оренду вони платили готівкою, тому окрім єдиної смс - жодних доказів. Власниця квартири з матір’ю переконують, що впустили чужих людей пожити, аби ті лише оплачували комунальні послуги.

Консьєржка у будинку зізнається: у тій квартирі частенько змінюються орендарі, і буває, що виїжджають зі скандалом.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення