Розбила пляшку на голові і прокусила палець: у Києві пенсіонер затримав шахрайку у себе вдома і здав копам (відео)

У Києві пенсіонер нейтралізував двох нахабних шахрайок, які прийшли обібрати його.

Довірливий на вигляд 81-річний дідусь розкусив аферисток і вирішив їх зловити.

Господар квартири на вулиці Пушкінській, 11 пригадує, як того вечора задзвонив телефон. Жінка представилася працівницею соціальної служби і запропонувала обміняти старе пенсійне посвідчення на сучасне пластикове. Коли Василь Васильович вже був на гачку, незнайомка заговорила ще про якийсь обмін грошей: заміну старих купюр на нові.

Чоловік зізнається: так звана чиновниця була дуже переконливою. Пообіцяла негайно відправити до нього колег, які працюють саме у його районі. Щойно ті з’явились на порозі - одразу почали розкручувати дідуся, аби той віддав усі гроші, що має. Схема наступна: гроші треба покласти в конверт, власник гроші має поставити підпис. Самі ж купюри жінки начебто мали обміняти через Пенсійний фонд. Тоді ж господар запідозрив щось лихе і навіть зачинив вхідні двері. Але він не помітив, як одна з жінок схопила частину грошей і чкурнула геть, поцупивши у пенсіонера з кишені ключі. На вулиці на неї чекала машина зі ще одним спільником.

Другу аферистку чоловік вирішив затримати будь-якою ціною. Вона пручалася, задула пенсіонерові газовим балончиком в лице, розбила йому пляшку на голові і навіть прокусила палець. Але йому вдалося зачинити негідницю у ванній і здати її поліції.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення