Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=J7Ae2GvNEzs&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=J7Ae2GvNEzs&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Солдати, які загинули у літаку-смертнику на Філіппінах, летіли воювати з ісламістами (відео)

Солдати, які загинули у літаку-смертнику на Філіппінах, летіли воювати з ісламістами (відео)

У провінції Сулу на півдні Філіппін у неділю вранці розбився військово-транспортний літак C-130.

no video parsed

Солдати прямували в південну частину острова як підкріплення для військ, які ведуть боротьбу з угрупуванням ісламізму "Абу Сайяф". Більшість солдатів на борту - недавні новобранці, які пройшли лише початкову військову підготовку, пише BBC.

За останньою інфомацією, не менше 29 людей загинули. Близько 50 осіб з різними травмами були врятовані з-під палаючих уламків літака.

За даними влади, слідів нападу на літак на даний момент не виявлено: за розслідування причин і обставин катастрофи візьмуться після завершення рятувальної операції.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення