Змушували вчити молитву до першого причастя: у Львові 11-річна дівчинка вилетіла у вікно (відео)

У Львові після чергового домашнього скандалу 11-річна дівчинка випала з вікна.

Сусіди чули за стіною сварку, а вже за кілька хвилин пролунав дивний шум. Сусіди побачили під будинком 11-річну сусідку Галину, яка ледь ворушилася і не могла піднятися.

Як виявилося, перед цим батько заборонив доньці йти на вулицю до друзів, бо треба було вивчити молитву до першого причастя.

Дівчинка вижила після падіння з 9-метрової висоти. Її врятувало те, що вона впала на клумбу, на мяку землю. Як вона випала з квартири на третьому поверсі - пояснити не змогла. Лікарі повідомили, що у Галини ЗЧМТ, підозрюється перелом двох поперекових хребців. Інших переломів і ушкоджень внутрішніх органів не виявлено.

Сусіди розповідають, що дівчинці доводилось доглядати за молодшим братиком, поки батьки постійно пиячили і сварились. Галина навіть поліцію кілька разів викликала.

Батько запевняє, що дитина випала з вікна з необережності. Мовляв, намагалась дістати одяг з сушки за вікном і не втримала рівноваги. Патрульні підтверджують: коли приїхали на виклик - батьки були нетверезі. Навіть не одразу прийшли на допомогу власній дитині.

Родина була на обліку у соцслужбі ще з січня. Тоді у батьків тимчасово забрали молодшого сина. Ймовірно, заберуть ще й дочку, коли вона одужає.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення