Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=wEi9mM9Kt4w&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=wEi9mM9Kt4w&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 У Москві на Червоній площі юнак вистрілив собі в голову на одиночній акції (відео)

У Москві на Червоній площі юнак вистрілив собі в голову на одиночній акції (відео)

Сьогодні російський художник-акціоніст Павло Крисевич відкрив стрілянину на Червоній площі Москви.

no video parsed

Спочатку акціоніст двічі вистрілив в повітря, а потім зімітував самогубство, направивши пістолет на себе і впавши на землю. Поліцейські забрали його з площі.

Павлу Крисевичу 20 років, він неодноразово влаштовував гучні акції, за які його затримувала поліція. За одну з акцій юнака відрахували з Російського університету дружби народів. Акцію на підтримку політв'язнів Крисевич провів в листопаді 2020 року. Під час перфомансу біля будівлі ФСБ Росії на Луб'янці його "розіп'яли" на хресті в образі Ісуса Христа і підпалили.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення