Новий поворот у зникненні 9-річної українки в Німеччині: батько-військовий каже, що його доньку викрали

 Bild

У німецькому місті Дебельн вже понад тиждень розшукують 9-річну дівчинку Валерію з родини українських біженців. Вона 3 червня вийшла до школи, однак на заняттях так і не з'явилася, Її батьки вважають, що дівчинку викрали. У поліції поки що немає жодних зачіпок.

Тато дівчинки Роман залишається в Україні. Він вважає, що його дитину могли викрасти.

"Поки я захищав свою країну, я не міг захистити свою дитину. Я звертаюся до тих, хто причетний до її зникнення. Знайдіть у собі мужність повернути нашу улюблену дитину нам, батькам. Я дуже сподіваюся, що скоро зможу потримати свою доньку на руках", - сказав 32-річний батько зниклої Валерії у відеозверненні, яке він адресує ймовірним викрадачам доньки.

Однокласники дівчинки розповіли, що в день зникнення вона пропустила заняття. 3 червня вона як зазвичай вийшла з дому о 6:50, щоб дійти до школи, але на уроках так і не з'явилася. При цьому її однокласник повідомив, що бачив Валерію поруч зі школою - вона стояла і начебто когось чекала.

Нагадаємо, 3 червня 9-річна Валерія не прийшла на урок. Школа не повідомила про це ні поліцію, ні батьків. Оскільки в школі не забили тривогу, мати помітила зникнення доньки лише вдень. Речник місцевої поліції Анджей Ридзік розповів, що про зникнення дівчинки правоохоронці дізналися близько 18:30.

Читайте також: У Німеччині зникла 9-річна дівчинка з України: подробиці про 5 днів зникнення

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення