Офіційно: у Броварах в авіакатастрофі загинули керівник МВС Монастирський та його заступник Єнін, загалом 16 жертв

З’явилась офіційна інформація про те, чий гелікоптер потерпів катастрофу у Броварах Київської області. Там сьогодні близько 08:20 поблизу дитячого садка впав гвинтокрил. Він зачепив житлову будівлю, спалахнула пожежа.

Офіційно підтверджено, що гвинтокрил, який впав в Броварах, був призначений для потреб ДСНС. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС.

"Гвинтокрил, який впав в Броварах, виконував задачі ДСНС", - сказав речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат.

Водночас у Броварській поліції інформують, що загинули два пілоти. Є постраждалі діти, у них поранення від уламків та опіки.

Загинуло керівництво МВС

На жаль, підтвердився інсайд політолога Юрія Романенка.

"За моєю інформацією, там знаходилися дуже високопоставлені люди. Імена та прізвища поки не скажу. Сподіваюся на диво", - написав він о 10:00.

Вже за 10 хвилин він додав подробиці:

"Загинули голова МВС Денис Монастирський та його перший заступник Євген Єнін. Вони були добрими світлими людьми. Земля їм пухом".

Голова Нацполіції Ігор Клименко вже підтвердив, що внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС.

"Розбився гвинтокрил ДСНС. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар. Всього наразі відомо про 16 загиблих, з них 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила. 22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей", - повідомив Клименко.

На місці працюють всі профільні та спеціалізовані служби. Триває огляд місця події.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення