У лікарні померла ще одна жертва удару РФ по багатоповерхівці у Вишгороді (фото)

Число загиблих від влучання ворожої ракети у багатоповерхівку Вишгорода зросло до 7 осіб. Загалом кількість постраждалих від чергової атаки Росії становить 42 особи, серед яких 6 дітей. Про це повідомив голова Національної поліції Київської області Андрій Нєбитов в ефірі телемарафону.

"27 листопада померла ще одна жінка, тому ми маємо 7 загиблих людей від цього страшного злочину. Ми маємо окремо 35 потерпілих, з них 6 дітей. Найменшій дівчинці 5 років", - сказав він.

Унаслідок влучання однієї з ракет поблизу багатоповерхівки, попередньо Х-101, пошкоджено чотири будівлі, дитячий садок та школу. Нєбитов підкреслив, що жодного військового об’єкта поблизу не було.

"У радіусі 3 кілометрів не було жодного об'єкту, навіть енергетичного, який би становив для них інтерес. За результатами проведення експертиз слідчі зможуть дати відповідь - свідомо було руйнування житлового будинку або така ракета прилетіла тільки тому, що вона не є такою точною, як вони кажуть", - додав він.

Нагадаємо, що 23 листопада Росія випустила по території нашої країни 70 ракет. У Київській області ударів зазнали Київ, Вишгород, Чабани, Глеваха та Українка. Відео наслідків удару по багатоповерхівці у Вишгороді дивіться тут.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення