Волейбольний турнір у Києві зібрав найкрасивіших і найсильніших спортсменок: призові фонди - рекордні (відео)

Волейбольне життя столиці розвивається семимильними кроками. У Києві пройшов черговий турнір високого рівня з рекордними за українськими мірками призовими фондами. Сильні команди, які продемонстрували чудову гру і високий рівень майстерності, знову зібрав Центр пляжних видів спорту «СЕТ».

На кортах клубу в турнірі SET OPEN WOMEN боролися майстри спорту - сестри Інна та Ірина Махно, Ксенія Чекмарьова, Милослава Безпалько, Діана Луніна, Анна Шумейко, КМС Анастасія Лисенко, волейболістки першого спортивного розряду Євгенія Щемельова і Вероніка Пересада.

Переможниці волейбольного турніру SET OPEN WOMEN

Тележурналіст Костянтин Стогній та Президент міжнародної асоціації пляжних видів спорту Костянтин Голубцов нагороджують переможниць волейбольного турніру SET OPEN WOMEN

Боротьба і видовище на SET OPEN WOMEN були на рівні фіналу чемпіонату України. Це й не дивно, адже раніше організатор проекту Костянтин Голубцов заявляв про амбітні плани - виростити в клубі «СЕТ» Збірну України, яка зможе вибороти на Олімпійських іграх з пляжного волейболу золото.

Вирішальні битви на турнірі SET OPEN WOMEN: як це було (відео)

Робота клубу «СЕТ» стартувала лише кілька місяців тому, проте унікальні корти вже встигли підкорити серця топових гравців нашої країни - гравців Національної збірної України з пляжного волейболу, чемпіонів України та Європи, призерів європейських та світових турнірів. За півтора місяця Центр пляжних видів спорту приймає вже четвертий турнір високого рівня.

Організатори традиційно проводять такі турніри в різних форматах: змагаються чоловічі, жіночі команди і мікс. У прогнозах організаторів «СЕТ» - традиційно проводити турніри з солідними призовими.

Також читайте:

Не маркет і не ТРЦ: у Києві побудували найкрутіший в країні Центр пляжних видів спорту «СЕТ»

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення