У Вишневому чоловік упав у шахту ліфта з 5 поверху, бо вимкнули світло і він вибирався сам

У Вишневому Київської області у багатоквартирному будинку чоловік зірвався в шахту ліфта з висоти приблизно 5 поверху. Коли приїхали рятувальники він був у свідомості, однак по дорозі в лікарню помер у кареті швидкої допомоги.

"28 червня близько 12:55 до Бучанського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що в багатоквартирному будинку чоловік зірвався в шахту ліфта з висоти приблизно 5 поверху. Потерпілого дістали рятувальники та медики. Йому надали медичну допомогу. 66-річний громадянин був у свідомості, однак по дорозі в лікарню помер у кареті швидкої допомоги", - розповіли у поліції Київської області.

Як попередньо встановили на місці правоохоронці, кабіна ліфта, в якій їхав чоловік, зупинилась між поверхами під час відключення світла. Він самостійно відкрив ліфт, не дочекавшись приїзду екстрених служб. У результаті зірвався в шахту ліфта.

Поліція закликає: якщо ви опинилися у ліфті й зникла електроенергія, не намагайтесь самостійно покинути кабіну. Обовʼязково дочекайтесь приїзду служб!

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення